Teamet i Inkognito

Inkognito.

Sammen utgjør vi et bredt og faglig sterkt team av kokker, stylister, fotografer, tekstforfattere, designere, strateger og digitale hoder.

På huset har vi eget kjøkken, to fullt utstyrte fotostudioer og en takterrasse hvor vi også tar opptak utendørs. Vi holder til like bak Slottet med parkering i kjelleren og vareheis rett opp i studio.

Bak en omsetning på rundt 130 millioner årlig, sitter det en profesjonell og pålitelig gjeng.

Her produserer vi et stort antall informasjons- og kundeaviser, filmer om mat og kultur, i tillegg til bilder, oppskrifter og artikler om mat og drikke.  Vi leverer til store kunder innen dagligvarehandelen, til magasiner og dagspresse.

Det er viktig for oss å holde oss oppdatert på de siste trendene, men samtidig er grunnprinsippet vårt det samme som da vi begynte for 30 år siden; Vi skal levere kvalitet.
Om det er skrevet eller filmet, om det skal twitres, snappes eller likes på Instagram og Facebook, tilpasser vi budskapet til den det skal nå.  

Noen av kundene våre har vært med oss nesten helt siden starten, men mange er også kommet til. Coop, Nortura, Tine og Grete Roede er blant dem som setter sin tillit til oss, men vi har plass til flere.

Ta kontakt for å høre hva vi kan gjøre for deg.

Inkognito Lederne

Leif Sollie

Eier
91 51 12 24
leif@inkognito.no

Silje Ulriksen

Leder for grafisk / design / foto
22 12 18 26 / 95 24 24 27
Silje@inkognito.no

Nicolay Thygesen

Leder for digitale medier og video
22 12 18 42 / 40 22 73 11 Nicolay@inkognito.no

Håvard Graudo

Teknisk sjef
22 12 18 27
hvar@inkognito.no

Iselin Sleveland

Leder distribusjon og økonomi
99 03 26 58 
iselin@inkognito.no
distribusjon@inkognito.no

Lars Røang

Nestleder grafisk / design / foto
22 12 18 40 / 92 46 09 27
lars.roang@inkognito.no

Ansatte

Vibecke Huseby

Art Director / Designer
22 12 18 48
vibecke@inkognito.no

Une Skobba

Art Director / Designer
21 56 79 57
une@inkognito.no

Henrik Kjellerød

Designer
21 57 79 51
Henrik@inkognito.no

Ingrid Schei

Digital designer
21 56 79 58
ingrid@inkognito.no

Thomas Torsteinson

Designer digitale medier
22 12 18 46 
thomas@inkognito.no

Kjetil Niklas Fornes

Designer / Illustratør
22 12 18 49 / 95 11 29 92
kjetil@inkognito.no

Aina Håstein

Macoperatør / Designer

22 12 18 43 
aina@inkognito.no

John Aage Nilsen

Art Director / Repro / Copy

22 12 18 28 
John@inkognito.no

Baard Næss

Fotograf
22 12 18 34
baard@inkognito.no

Elisabeth Jahr Hilde

Fotograf
22 12 18 39
une@inkognito.no

Agnieszka Johansen

Macoperatør / Repro
22 12 18 23
agnieszka@inkognito.no

Audun Olufsen

Systemutvikler
22 12 18 22
audun@inkognito.no

Geir Jørgensen

Prosjektleder / Macoperatør
22 12 18 21
geir@inkognito.no

Helene Klingberg Naustdal

I Permisjon
21 56 79 62
helene@inkognito.no

Birger Trana

Macoperatør / Repro
22 12 18 38
birger@inkognito.no

Andreas Vatle

Nestleder Digitale Medier
22 12 18 29 / 90 82 08 20
andreas@inkognito.no

Egil H. Stenseth

Sys. adm. / Repro
22 12 18 25
egil@inkognito.no

Lena Bålsrud

Sekretær
22 12 18 20 
lena@inkognito.no

Geir Ytterdahl

Systemutvikler
21 56 79 53
geiry@inkognito.no

Magnus Sjøberg

Kokk / Matstylist
22 12 18 32 / 41 02 45 11
magnus@inkognito.no

Mats Dreyer

Stylist, fotograf og designer
92 85 87 09
mats@inkognito.no

Glenn Pettersen

Mediagrafiker
21567963
glenn@inkognito.no

Markus Wærland

Macoperatør
21 56 79 56
markus@inkognito.no

Lars Aas

Teknisk / Repro / Film
22 12 18 24 / 41 44 75 53
lars@inkognito.no

Robby MacBeath

Digital / Web / Film
21 56 79 54 / 46 66 50 30
robby@inkognito.no

Pia Strømstad

Journalist/Tekstforfatter
45 04 32 37
pia@inkognito.no

Stephaniè Jade-Mariè Piasdottir Kjærstad 

Macoperatør / Designer
21 56 79 65
stephanie@inkognito.no

Tordis Anna Skaug

Macoperatør / Designer
22 12 18 36
tordis@inkognito.no

Mattis Bjørnsen

Filmfotograf
22 12 18 44 / 92 03 52 18
mattis@inkognito.no

Tove Kringstad

Macoperatør / Repro
22 12 18 41 
tove@inkognito.no

Monica Helene Berg

Resepsjon/Sekretær 
22 12 18 45 
monica@inkognito.no

Robin Syversen

Tekstforfatter
95 94 27 27
robin@inkognito.no

Avdeling for distribusjon, økonomi og fakturering

Mona Iren Moseby

Distribusjon
92 04 64 72
distribusjon@inkognito.no

Gro Anette Nilsen

Distribusjon
92 04 85 17
distribusjon@inkognito.no

Bente Bjørnsen

Regnskap
92 04 89 33 / 99 41 91 81
bente@inkognito.no

Jenny Nyman

Regnskap
92 04 89 33
jenny@inkognito.no

Inkognito

Telefon: 22 12 18 20

Hegdehaugsveien 31 0352 Oslo
Postboks: 218 Bogstadveien, 0323 Oslo

© 2017 Inkognito AS.

KONTAKT

Bestille oppdrag:

bestilling@inkognito.no

Distribusjon:

distribusjon@inkognito.no

Økonomi / faktura:

iselin@inkognito.no

Inkognito fakturamottak:

faktura@inkognito.no